Nowi doktorzy i doktorzy habilitowani na PW

Poniedziałek, 27 Marca 2017

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu, Rektor PW prof. dr hab. inż. Jan Szmidt wręczył promocje doktorskie i habilitacyjne.

Uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych

Czwartek, 16 Marca 2017

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystość promocji doktorskich i habilitacyjnych, która odbędzie się 27 marca 2017 roku o godzinie 11:00 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW.

Trzej nowi profesorowie na Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 9 Marca 2017

Profesorami nauk technicznych zostali dr hab. inż. Andrzej Garbacz (dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej), dr hab. inż. Jarosław Mizera (dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej) i dr hab. inż. Yevhen Yashchyshyn (zastępca dyrektora ds. naukowych Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych).

Prof. Bohdan Macukow pozostanie przewodniczącym KUAT

Środa, 8 Marca 2017

Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych (KAUT) wybrała przewodniczącego na kolejną kadencję. Po raz drugi będzie pełnił tę funkcję prof. dr hab. inż. Bohdan Macukow z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

Inauguracja tegorocznej edycji akcji Dziewczyny na Politechniki

Środa, 8 Marca 2017

To już 10 lat akcji Dziewczyny na Politechniki. W Dzień Kobiet, 8 marca 2017 roku, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zainaugurowano tegoroczną edycję wydarzenia. Nasz Uczelnia również weźmie w niej udział.

Wydział Architektury PW partnerem programu Mieszkanie Plus

Środa, 8 Marca 2017

Wspólne prowadzenie badań naukowych, tworzenie wyspecjalizowanych grup eksperckich oraz wypracowanie nowych metod i narzędzi w obszarze budownictwa mieszkaniowego - to główne założenia listu intencyjnego, który 7 marca 2017 r. podpisali przedstawiciele BGK Nieruchomości S.A. i Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2017

Środa, 8 Marca 2017

Podczas wydarzenia będzie można poznać ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej oraz zobaczyć efekty pracy studentów z działających na naszej Uczelni kół naukowych. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w dniach 10-11 marca 2017 roku w godz. 9.00-16.00.

Awans Politechniki Warszawskiej w światowym rankingu QS by Subject

Środa, 8 Marca 2017

Politechnika Warszawska poprawiła swoje wyniki w dwóch kluczowych dla jej działania obszarach: Engineering & Technology oraz Natural Sciences.

Współpraca naszej Uczelni oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Wtorek, 7 Marca 2017

Obie instytucje będą wspierały inicjatywy dotyczące m.in. zintegrowanych platform teleinformatycznych, narzędzi programistycznych oraz współczesnych zastosowań Internetu. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 3 marca 2017 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej otwarty dla wszystkich!

Czwartek, 2 Marca 2017

Gadżety z logo PW mogą już kupić nie tylko pracownicy Uczelni, ale przede wszystkim studenci, nasi absolwenci i przyjaciele Politechniki. Co można kupić w naszym sklepie? Sprawdźcie sami na sklep.pw.edu.pl.

O przyszłości szkolnictwa wyższego w Politechnice Warszawskiej

Czwartek, 2 Marca 2017

Trzy projekty, trzy niezależne zespoły ekspertów, wiele miesięcy pracy, konsultacji, spotkań. 1 marca 2017 roku podczas konferencji „Ustawa 2.0” w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej zostały przedstawione propozycje zmian w Prawie o szkolnictwie wyższym.

Prezentacja projektów założeń do Ustawy 2.0 na PW

Czwartek, 23 Lutego 2017

Wyniki prac trzech zespołów wyłonionych w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprezentowane zostaną w środę 1 marca 2017 roku o godzinie 15.00 w Auli Politechniki Warszawskiej.